Skadebegrensning i fokus

M-TETT AS er et søsterselskap til M-TEK AS.

Gjennom 32 år har M-TEK AS bygd seg opp til å bli en anerkjent tilbyder av blant annet tjenester innen skadebegrensning i baderom.
Selskapet er nok mest kjent for reparasjon av varmekabler, og tilhørende bygningsmessige arbeider. Videre har selskapets ansatte reparert membran ved utettheter i sluk, rørlekkasje i vegg etc. Dette har gitt unik erfaring med partielle utbedringer i titusenvis av baderom, og gitt besparelser av titalls millioner for kundene.

Da vi de siste årene i økende grad har opplevd henvendelser fra kunder som ønsker oss til å gjøre andre lokale reparasjoner i bad og våtrom utover feil på varmekabel, så vi det som praktisk å skille ut disse arbeidene i eget selskap.

Alle arbeider som innbefatter sikring av tett membran på badets gulv eller vegger, vil fra nå av gjøres gjennom M-TETT AS.

M-TETT AS utfører oppdrag over hele Sør Norge.

Ove Bernhardsen
Daglig leder
ove@m-tett.no
Tlf: 982 21 317

Ruth Hermann
Kundesenter
ruth@m-tett.no
Tlf: 04915

Harold Janz
Våtromstekniker
harold@m-tett.no
Tlf: 400 02 633

Robert Vedvik
Våtromstekniker
robert@m-tett.no
Tlf: 413 62 991

Pål Elihu
Byggmester
pep@m-tett.no
Tlf: 982 21 309

Bjørnar Bekkevold
Våtromstekniker
bjornar@m-tett.no
Tlf: 413 62 992

Håvard Hustad
Våtromstekniker
havard@m-tett.no
Tlf: 413 62 993

Eigil Schinnes
Våtromstekniker

eigil@m-tett.no
Tlf: 414 04 000

Trygve Frantzen
Våtromstekniker
trygve@m-tett.no
Tlf: 413 62 994

Pål Kristiansen
Salgsansvarlig
paal@m-tett.no
Tlf: 982 21 311

La oss reparere badet ditt

Vi kan foreta befaring og kommer med konkrete forslag til utbedring

TA KONTAKT